Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Ozdoby na ścianach.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 7
Location: Kielce
Witajcie! Przeniosłam się do nowej kawalerki. Już większość urządziłam, ale brakuje mi jakiś ozdób na ścianach. Są bardzo puste. Myślę czy lustra stylizowane to może być fajne rozwiązanie na ozdobę. Oprócz tego rozważam jeszcze nad kupnem jakiś obrazów. Podpowiedzcie mi czym można udekorować ściany w mieszkaniu?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Piaseczno
Lustra? A może rozsądniej zdjątko wziąć? Teraz tyle do powieszenia różnych w kastoramie i w ogóle Taniej musi wyjść, bo tam zwyczajnie plakaty się za pleksę wpycha i tyle. Więc pomyślcie Ja mam zwyczaj wszystko niskim kosztem remontować.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Krakw
Ja znów zamówiłam do siedziby oryginalne lustra ozdobne, co by odrobinę uatrakcyjnić wygląd wnętrz. Pusta przestrzeń załapała nieco rozmachu wartego Paryża :) Wyszukałam je w serwisie Evolution Home pośród wielu innych interesujących ofert. Jeśli ktoś szuka awangardowych rozwiązań na własny użytek, winien też bezwzględnie zajrzeć na tą witrynkę, bo bankowo wyszuka na niej coś wymarzonego własnym gustom :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Chorzw
Sprezentowałem żonie na urodziny 2 lustra w ramie Oria Medium. Pierwsze wrzuciła do gościnnego, następne trafiło do toalety i od tamtej pory bez ustanku podziwiam na kwadracie festiwal nowej spódnicy. Zwierciadełka spoko, pod warunkiem, że bierzecie pod uwagę także wspomniane zagrożenie :-P
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Gdańsk
Ciężko powiedzieć co moglibyśmy powiesić na ścianę jako dekorację. Nie znam się na tym, bo takimi sprawami interesuje się moja narzeczona. Ale jak sobie przypominam, kiedy moja kuzynka poszukiwała jakiś dekoracji do domu to coś tam w Internecie odnalazła i kłopot miała z głowy. Dlatego nie czaję tej gadki. Myślę, że można podyskutować o wiele fajniejszych rzeczach. Nie rozumiem Was. Spadam stąd. Do widzenia!
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 56
Według mnie powstało mnóstwo super sposobów na dekorację ścian w domu. Wiem to z własnego życia. Od dawna interesuję się architekturą wnętrz. Wydaje mi się, że dobrze przyozdobiony dom będzie przyciągał ludzi. Ostatnimi czasy chciałam zakupić sobie oryginalne lustro do sypialni. W żadnym miejscu nic nie mogłam znaleźć. Aż któregoś razu trafiłam na pewną stronę internetową http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Nowoczesne/57 która była własnością przedsiębiorstwa Evolution Home. Przyznam się, że byłam pod sporym ich ogromnej propozycji, a w szczególności niskich cen. Aczkolwiek najbardziej uradowało mnie to, że tam odnalazłam lustro swoich marzeń. Od razu wzięłam. W ciągu trzech dni znalazło się u mnie. Cudownie dekoruje moją ścianę. Polecam z czystym sumieniem ten sklep internetowy!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 64
Location: Turek
Bardzo często zaglądam na forum dyskusyjne i zawsze jestem bardzo zadowolony z omawianych tutaj rozmów. Przyznam szczerze, że coraz częściej rozmyślam o udekorowaniu swoich ścian w chacie. Nawet przedwczoraj odnalazłem interesującą witrynę internetową, na której oferują różne dekoracje. Chyba zamówię, ale jeszcze jednak to przemyślę.

Post Reply

Page: 1