Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Szukam studia wykonującego fotografię reklamową w Katowicach

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Wschowa
Cześć wszystkim. Może komuś o uszy obiło się gdzie w Katowicach można zrobić profesjonalną fotografię reklamową? Zależy mi oczywiście na dobrej cenie ale przede wszystkim oczekuję super efektu, chciałbym żeby wszystko było dopiete na ostatni guzik w tych zdjeciach. Wiecie gdzie mozna kogos takiego znaleźć?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Krakw
Nie znam się ale chyba każdy fotograf dysponujący podstawowym sprzętem wykona zdjęcia do reklamy. Dziś są takie technologie że nie potrzeba 10 ludzi i super studia żeby wyszło ładnie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 33
Location: Sosnowiec
Hej, nasza firma rozpoczeła rok temu kampanie reklamową także jestem na świeżo po załatwianiu studia i oglądaniu zdjęć. To nie jest taka prosta sprawa jak piszesz, bo studio jest potrzebne żeby dobrze sfotografować większe rekwizyty. Dodatkowo mogą byc potrzebni modele i masa innych rzeczy których amator nie będzie w stanie zapewnić w przeciwieństwie do firmy fachowo zajmującej się fotografia reklamowa Katowice mają kilka wartych uwagi ale ja polecałabym http://www.foto-odbicie.pl/index.php/fotografia-reklamowa-katowice/. Mam bardzo dobre doświadczenia w pracy z nimi, efekty robią wrażenie bo zdjęcia mają w sobie to coś. Pozdrawiam ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Wschowa
Dzięki za namiary i informacje, myślę że nawet się do nich wybiorę i zobaczę jak to wszystko wygląda od kuchni :). Temat idzie do zamknięcia, jeszcze raz dzięki za to że chciało się wam pisać, pzdr.

Post Reply

Page: 1