Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka… orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Wasze sposoby na jesienne dolegliwości — witaminy i suplementy

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 58
Location: Gorzów Wielkopolski
Witajcie. Wychodząc dzisiaj z domu, zorientowałam się, że czas płynie bardzo szybko. Jesień w pełni. Kiedy to się stało? Najgorsze jest to, że wkrótce dadzą o sobie znać typowe jesienne dolegliwości. I nie chodzi mi tylko o gorsze samopoczucie. Jak się przygotować, jak im zapobiegać? Dzielcie się radami.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 9
Location: Zakopane
Hej. :) Dobry temat. Ja ciepło się ubieram, a do tego wiadomo – tradycyjne metody. Herbata z miodem i cytryną, czosnek, cebula. Nie brzmi zachęcająco, ale przeziębień dzięki temu unikam. :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 35
Location: Nowy Sącz
Cześć Wam. Ja nie tak dawno temu odkryłam znaczenie błonnika dla odporności. W sumie to zupełnie nie miałam o tym pojęcia. Ale później znajoma wyjaśniła mi, że błonnik bierze udział w wydalaniu z organizmu szkodliwych substancji. Sama stosuję ten: http://www.apteka-internetowa-24.pl/swanson-fiberaid-arabinogalaktan-blonnik-z.html. Dodatkowo można zgubić parę kilogramów.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Reda
Wśród jesiennych dolegliwości na pewno nie może zabraknąć bólu gardła. Akurat mam to „szczęście” i mieszkam w mieście słynącym z niezbyt czystego powietrza. :) I, uwierzcie, dobrze jest mieć pod ręką coś, co łagodzi ból, np. http://www.apteka-internetowa-24.pl/gardimax-medica-spray-30ml.html. Sprawdzi się nie tylko w smogu. ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Konin
Z tym gardłem to racja. Też zawsze coś mam w domowej apteczce. Tak ogólnie to odnoszę wrażenie, że powietrze, którym oddychamy, jest coraz gorsze…
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 56
Hej! A pomyśleliście o tych, którzy przeżywają jesień życia? Tak sobie zajrzałam na tę stronę i pomyślałam, że Wam przypomnę: http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/dla-seniora-menopauza-i-andropauza. Ja i mój małżonek regularnie stosujemy. No i ta nasza jesień jest naprawdę kolorowa. Rodzice, babcie i dziadkowie na pewno się ucieszą. :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 35
Location: Nowy Sącz
Słodkie to. Chciałabym z takim nastawieniem wejść w tę jesień życia. :) Wszystkiego dobrego życzę. Ciepło się trzymajcie i nie dajcie się chorobom ani depresjom. :)

Post Reply

Page: 1