Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Wieczorowy kombinezon damski - czy to alternatywa dla sukienki wieczorowej?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 58
Location: Gorzw Wielkopolski
Słuchajcie dzeiwczyny czy kombinezon damski może być alternatywą dla sukienki wieczorowej? Słyszałam, że coraz więcej dziewczyn decyduje się na taki właśnie strój nawet podczas oficjalnych spotkań. Napiszcie proszę jakie jest Wasze zdanie i czy lubicie nosić takie stroje.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 35
Location: Nowy Sącz
Jeśli nigdy nie nosiłaś takiego kombinezonu to gwarantuje Ci, że jeśli raz spróbujesz to na pewno będziesz sama szykała okazji do tego, żeby móc w nim wyjść. Sama długo zwlekałam z zakupem czegoś nowego dla siebie, ale właśnie ten kombinezon sprawił, że znalazłam w sobie nową ja.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 58
Location: Gorzw Wielkopolski
Fajnie wiedzieć...
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 56
Kombinezon jest idealną alternatywą dla sukienek wieczorowych, zwłaszcza w okresie letnim, gdzie temperatury są wysokie, a żar leje się z nieba. A jeśli mamy pecha i trafimy do nieklimatyzowanego pomieszczenia, to tylko kombinezon jest nas w stanie uratować :)))
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 27
Location: Tarnw
Hehe, no pewnie, bo kombinezon damski wieczorowy to zestawienie lekkości i elegancji. Jeśli chcesz poznać naprawdę fajne rozwiązania w tej kwestii to zajrzyj tutaj https://prettyclever.pl/232-kombinezony i delektuj się kolorami i fasonami, które dopiero co weszły na rynek.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Reda
Kobiety bardzo lubią nowości, więc na pewno taka perspektywa je ucieszy, tym bardziej, że ceny są bardzo atrkacyjne. Wiem, bo moja żona stwierdziła, że już dawno nie widziała tak świetnych ubrań.

Post Reply

Page: 1