Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Gdzie wstawią mi implanty zębowe w Bydgoszczy?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Wschowa
Witam wszystkich forumowiczów. Ile mogą kosztować implanty zębowe? Potrzebuję ich pilnie, ponieważ mam niecałe trzydzieści lat, a nie mam dwóch przednich zębów. Nie wygląda to zbyt atrakcyjnie. Jedna sekunda, głupi wypadek i zębów nie ma.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Reda
To zależy jaki implant, jest ich kilka rodzajów. Najlepiej, jeśli wybierzesz się na konsultację do stomatologa implantologa. Na stronie internetowej: http://www.implanty-bydgoszcz.eu/ znajdziesz kontakt do niego, a także wskazówki dojazdu bezpośrednio do gabinetu. Jeśli chodzi o implanty Bydgoszcz proponuje raczej rozsądne ceny, jak rozmawiałem z kolegą z Warszawy o cenniku jego znajomych dentystów, to aż się za głowę złapałem. Tutaj na szczęście jest zupełnie inaczej.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Chorzw
Mogło być gorzej, ja mam 34 lata a noszę protezę zębową, swoich własnych zębów mam może ze cztery. Jednak nie narzekam, najważniejsze, że wybrałem się do dentysty i zrobiłem coś dla swojego wyglądu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Konin
Polecam zakładanie implantów zębowych w gabinecie, o którym wspomina kolega wyżej. Czuję się naprawdę świetnie, implanty nie przeszkadzają mi w codziennym funkcjonowaniu, a jak ktoś obcy nie wie, że je mam, to sam właściwie nie zauważy różnicy. Warto zainwestować, dla własnego samopoczucia, komfortu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Wschowa
Dziękuję Wam bardzo, daliście mi nadzieję! Pozdrawiam.

Post Reply

Page: 1