Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Szukam firmy zajmującą się architekturą wnętrz w okolicy Krakowa

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Wschowa
W najbliższym czasie mam zamiar zainwestować w poprawę wyglądu mojej restauracji i chciał bym do tego celu zatrudnić profesjonalnego projektanta. Znacie kogoś kto może mi pomóc ogarnąć ładny wystrój?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Piaseczno
Firm jest całkiem sporo w tym rejonie ale na chwilę uwagi na pewno zasługuje strona internetowa marengo-architektura.com/o-nas/. Mają naprawdę sporo ciekawych realizacji i wybitnych architektw wnętrz z Krakowa. Zresztą sam zobacz ich projekty to się przekonasz :)
« Last edit by youmiko-sushi on Thu Jun 07, 2018 9:10 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 7
Location: Kielce
Znajoma jakiś czas temu polecała mi jedną firmę właśnie z tego miasta. Jak tylko znajdę link do ich strony to podeślę na pw. Nie wiem co dokładnie cię interesuje ale myślę że to tylko kwestia dogadania :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Puck
Korzystałam z usług firmy marengo i mogę powiedzieć że naprawdę mają duże pojęcie o panujących trendach i ogólnie o architekturze. Jeżeli miałabym teraz kogoś znowu wybierać to ponownie skorzystała bym z ich usług ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Wschowa
Masz rację, firm jest sporo, ale tak jak na każdym rynku są lepsi i gorsi. Zależy mi na niepowtarzalnym wystroju więc nie chcę zlecać tego byle komu. Zaraz zobaczę co takiego ciekawego ta firma oferuje bo wiele osób wypowiada się o nich w superlatywach.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Reda
Właśnie miałem zakładać podobny temat, bo w najbliższym czasie będę szukał kogoś do wystroju wnętrza mojego nowego domu. Jak będziecie mieli coś ciekawego wyślijcie mi na pw, też chętnie zobaczę.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 58
Location: Gorzw Wielkopolski
Moja znajoma skończyła taki profil studiów i niedawno otworzyła swoją działalność. Co prawda jest jeszcze nowa w tej branży ale ma naprawdę ciekawe pomysły więc wysyłam ci do niej namiary. Na pewno zrobi wszystko tak że będziesz zadowolony :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Wschowa
Dostałem tyle wiadomości na priv że nie wiem kiedy to wszystko przejrzę. Z drugiej strony lepiej tak niż jak by nikt nie napisał :P Dzięki bardzo za odpowiedzi, postaram się wybrać kogoś kto najbardziej trafia w mój gust i w wizję tego co chcę zrobić.

Post Reply

Page: 1