Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Pilnie potrzebne stoiska targowe w Poznaniu, która firma jest w stanie mi je szybko zbudować?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 64
Location: Turek
Witam, pilnie potrzebne mi są stoiska targowe Poznań to miejsce, gdzie mają sie odbyć targi wystawiennicze, na których mam zaprezentować oferte mojej firmy, problem w tym ze targi lada dzień, a ja nie mam jeszcze stoiska, jaka firma mi pomoże?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 56
Ja nie wiem teraz wszyscy wszystko chcieliby miec załatwione na wczoraj, ale nie zadbają zeby wszystko wczesniej zorganizować.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Piaseczno
Są rzne losowe sytuacje na ktre nie mamy wpływu, więc nie oceniaj pochopnie. A na brak stoiska cos zaradzimy, zajrzyj tylko na versus-targi.pl/stoiska-wystawiennicze/ znajdziesz tam namiary na firme, ktra buduje stoiska targowe Poznań zaś to ich rodzimy rynek, wybudowała juz mnstwo takich stoisk, wykorzystuje do tego popularne segmenty wystawiennicze, ale nie boi sie ich łączyć w nietypowych konfiguracjach.
« Last edit by youmiko-sushi on Fri Mar 09, 2018 11:09 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Wschowa
Ale bez histerii, takie stoiska targowe w Poznaniu i nie tylko można zbudować w kilkanaście minut i wcale nie potrzeba do tego wymyślnych narzędzi.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Krakw
Same składane konstrukcje może tak, ale zeby stoiska targowe w Poznaniu na targach odniosły sukces potrzebne jest całe zaplecze techniczno-sprzętowe, które dadza tylko profesjonaliści.

Post Reply

Page: 1