Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Szukam belek dębowych do budowy altany na działce, gdzie kupię?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 64
Location: Turek
Ostatnio wraz z żoną wymyśliliśmy sobie altanę na działce. W sumie to ciężko to tak nazwać ale ma być to po prostu taki ala drewniany domek. Szukam kogoś u kogo w dobrej cenie dostanę belki dębowe. Może znacie kogoś w lubuskim? Nie ma problemu żebym dojechał i to zabrał.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 56
Mogę odstąpić trochę takich belek bo sama z mężem ostatnio robiłam podobny projekt i kupiliśmy tego dużo więcej niż faktycznie była potrzeba. Jeżeli będziesz zainteresowany to odezwij się do mnie na priv. Na pewno się dogadamy :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Piaseczno
Jeżeli interesują cię belki dębowe to polecam ci jeden sprawdzony tartak. Więc informacji na temat tej firmy znajdziesz na stronie http://www.tartakrybojady.pl/oferta/tarcica-lisciasta/. Znajdziesz ich niedaleko Nowego Tomyśla więc jeżeli nie jest to za daleko to polecam. Drewno najwyższej jakości.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 33
Location: Sosnowiec
Słyszałam już wcześniej o stronie tartakrybojady.pl. Znajomy mówił że znalazł ich gdzieś w internecie i kupował u nich deski bukowe do salonu. Nawet nie wiedziałam że tak zrobione podłoga może tak ładnie wyglądać.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Krakw
Moja znajoma kiedyś inwestowała w lite drewno zamiast standardowych paneli i powiem ci że efekty jesz oszałamiający. Sama chciałabym takie coś mieć u siebie ale jest to dużo większy wydatek a że jestem świeżo po remoncie to muszę się na razie wstrzymać :P
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Wschowa
Że tak z ciekawości zapytam, skąd pomysł na taką altankę? Sam zastanawiałem się czy nie zrobić takiego drewnianego domku u siebie w ogródku ale chyba trzeba takie drewno impregnować jakimś specjalnym lakierem nie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 64
Location: Turek
Projekt domku z głowy :P Czytałem trochę na ten temat w sieci, znalazłem kilka fajnych projektów które mi się podobały i na tej postawie zrobiłem swój. Nie ma to za wiele wspólnego z normalnym projektem, jest to raczej rysunek poglądowy ale z racji tego że mam odpowiednie narzędzie to będę go sobie budował hobbystycznie po godzinach :)

Post Reply

Page: 1