Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Ładne i odporne na zużycie blaty w Gorzowie, jaka opcja najlepsza?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Wschowa
Remontujemy kompleksowo dom. Postanowiliśmy z żoną że zrobimy sobie blaty w łazience i w kuchni z kamienia naturalnego. Wiemy że to koszty konkretne ale liczy się wytrzymałość no i rzecz jasna estetyka. Czy wiecie kto w mieście zajmuje się takimi rzeczami?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Piaseczno
No jest to dość konkretne zlecenie, blat kamienny z granitu to chyba rozwiązanie optymalne. W wielu znakomitych restauracjach na kuchni też masz tylko granity.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Kołobrzeg
Świetny zakład jest na Sokoła, tu jest link: https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/blaty-lazienkowe-i-kuchenne/. Akurat niedawno urządzałem dom jednemu klientowi i za blaty oni odpowiadali. Powiem Ci że jak trzeba zlecić granitowe blaty Gorzów lepszego adresu na ten moment nie ma. Kamień jakości znakomitej, robota od strony fachowej też bez zarzutu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 58
Location: Gorzw Wielkopolski
Hehe, trochę nowobogacko brzmi jak na mój gust ;) Ale spoko, każdy ma swoje upodobania. Najważniejsze żeby Wam się ten granit podobał.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 9
Location: Zakopane
Odrobinę chłodne są wnętrza zdominowane przez kamień, nawet tak piękny jak granit. Ale może to tylko moje mylne odczucie. Musiałbym pobyć w takiej kuchni czy łazience.

Post Reply

Page: 1