Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Szukam fachowca który podlączy mi kuchenkę gazową

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 27
Location: Tarnw
Niestety czekał mnie niedawno nieprzewidziany wydatek. No ale jak gotowac bez kuchenki gazowej? Teraz szukam fachowca który mi ja podlaczy. Macie kogos z Warszawy najlepiej?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Bogatynia
Jeśli chcesz się zdac na kogos to pamiętaj żeby sprawdzic czy rzeczywiście maja uprawnienia, bo inaczej to może twoje mieszkanie wylecieć z dymem.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Konin
Podłączenie kuchenki gazowej idzie zwykle sprawnie. To nie trwa pol dnia, ale jak ktos się nie zna, to mu zejdzie i z 5 godzin :P wiec wybierz dobrze ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Chorzw
W instalacjach gazowych zawsze jest ryzyko i dlatego zachowac podwojna ostrożność. Bo można się na ostro wkopac. Moja zona ostatnio dzwoniła tutaj http://darbud.org/gazownik-ursynow no i przyznaje ze profesjonalnei to zrobili. Nic się nie ulatnia, sprawdzone czujnikami. No i bez zbędnego guzdrania się.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Gdańsk
Można tez samodzielnie podłączyć kuchenke gazowa,ale trzeba się znac. No i na pewno nie stawiac kuchenki blisko samego okna. Tak z pol metra warto dac. No i koniecznie sprawdzac wentylacje w kuchni jak się ma gaz.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Wschowa
Ci, co maja piecyki gazowe to wiedza jak można się pobawic z gazem
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Chorzw
Ta firma o ktorej pisalem tam wczesniej to oni jeszcze zajmują się hydrauliką darbud.org/hydraulik-warszawa tu mozesz sobie o ich usługach poczytac bo może tez bys potrzebowala. Oni tez przyjeżdżają w sprawach awarii.
« Last edit by youmiko-sushi on Thu Nov 30, 2017 11:36 am. »

Post Reply

Page: 1