Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Czy warto kupić napisy 3D do sypialni?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Zabrze
Witajcie panie i panowie :)))) Piszę do Was, bo nie chce sama podjać tej decyzji. A chciałabym zaskoczyć męża nowym wyglądem sypialni :))) Czy naklejki w formie wypukłych form będą dobrym rozwiązaniem. Czy to nie będzie zbyt ordynarny wystrój jak na sypialnię?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Zielona Gra
No moja droga, taka niespodzianka, mąż będzie na pewno chciał wypróbować tą sypialnie od razu :))) Jeśli te dekoracje nie będą zbyt dużę to pewnie, że będzie to fajne rozwiązanie. Zwłaszcza jeśli coś fajnego będzie tam napisane.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Piaseczno
Czy to kobieta czy facet, każdemu taki wystrój powinien się spodobać. Fajne jest to, że można tam zamieścić każde przesłanie, a same naklejki nie muszą być tylko w wyspialni tylko można je w całym domu naklejać. Dobrze jeśli ściana jest prosta, bo wtedy lepiej się całość trzyma i się nie odkleja.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Zabrze
Mi raczej tylko o sypailnię chodzi, bo to dla nas miejsce szczególne, gdzie jesteśmy tylko my z mężem i nikt ibnny nie ma tam wstępu, nawet dzieci.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Chorzw
No tak właśnie powinno być, bo sypialnia to szczególne pomieszczenie. Jak nikt nie ma tam wstępu to nawet na ścianie można bardziej śmiałę wyznania umieszczać :))) Super naklejki tego typu można kupić w sklepie naklejkomania.eu, w którym ja kupiłem i te naklejki i wiele inych elementów sytroju.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 58
Location: Gorzw Wielkopolski
Super naklejki, które pasują do każdego pomieszczenia. Są wykonane z niszkodliwych materiałów, które bardzo łątwo można przykleić. Ja napisy 3D do sypialni kupuję zawsze w tym sklepie http://naklejkomania.eu/64-napisy-wypukle-3d i ceny oraz jakość są takie jakie być powinny. Mała rzecz, a pozwoliło diametralnie odmienić wygląda mieszkania.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Kołobrzeg
Z reguły tak bywa, że to detale decydują o tym, jaki jest efekt końcowy danej dekoracji :))) Ja też wykorzystywałem te naklejki i mam w planie je wykorzystać zaraz po remoncie. Jeśli ktoś ich się boi, bo myśli, żę uszkodzą na przykłąd malowanie na ścianie, to od razu uspokajam, bo nie ma takiej możliwości. Przykleja się go za pomocą taśmy dwustronnej, dlatego to w pełni bezpieczne.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Gdańsk
Strach zawsze jest, szczególnie tam, gdie jest tyle co po remoncie i ściana jest świeżutka.

Post Reply

Page: 1