Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka… orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Biuro nierówności w Stargardzie – znacie jakieś?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 64
Location: Turek
Witam wszystkich. Szukam jakiegoś dobrego biura nieruchomości w Stargardzie. Byłoby świetnie kupić jakieś mieszkanie tutaj, ale bynajmniej nie mam zamiaru wszystkiego ogarniać sam. Może ktoś tutaj na forum będzie potrafił mi coś doradizć? Będę bardzo wdzięczny za tego typu rekomendacje. bo od dłuższego czasu szukam i nie potrafie nic dobrego znaleźć.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Piaseczno
Ja znam bardzo dobre biuro nieruchomości ze Stargardu, tutaj pod tym linkiem sobie sprawdź: http://www.hestianieruchomosci.pl/ ;) tam spokojnie znajdziesz bardzo dobrą ofertę ;) myślę, że to jedna z lepszych ofert firm tego typu w tym obszarze. Zresztą od bardzo dawna już z nimi współpracowałem i pomogli znaleźć mi i moim znajkomym bardzo dobre mieszkanie. Także jak coś to śmiało do nich wal i zobaczysz, że to będzie naprawdę bardzo dobra opcja.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Kraków
no proszę ;) bardzo fajna jest ta stronka internetowa ;) widać, że faktycznie mają tam bardzo fajnie rozpisaną ofertę różnych nieruchomości.. szkoda, że już w tym nie siedzę i poświęciłam się na rzecz rodziny i już w tym nie siedzę.. ale według mnie dobra okazja kupić takie coś ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Wschowa
mi też się marzy kupić własny dom w Stargardzie, ale jakoś nie mogę nic interesującego wybrać dla siebie. Może faktycznie też przejrzę ofertę z tej strony internetowej i znajdę coś interesującego dla siebie ;) mam nadzieję, że uda mi się ogarnąć jakieś mieszkanie w przystępnej cenie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Kołobrzeg
No cóż ;) powiem szczerze, że ta stronka hestianieruchomosci.pl to naprawdę mega fajna stronka ;) tam jest wszystko dobrze rozpisane i jest bardzo wiele różnych nieruchomości tam. Szkoda, że nie wiedziałem wcześniej o tej stronie bo jednak mój znajomy się tam niedawno osiedlał i też szukał jakiegoś mieszkania.. może ta stronka by mu pomogła w jego poszukiwaniach.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Reda
No stronka konkret i to w różnych miastach można naprawdę bardzo wiele różnych fajnych ofert tam znaleźć ;)

Post Reply

Page: 1