Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Sprawdzony sklep internetowy z poduszkami puchowymi

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 64
Location: Turek
Możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep z poduszkami puchowymi? Najlepiej żeby mieli dostępne różne rodzaje, różne wielkości i tak dalej. Fajnie jak będą tam też kołdry do kompletu, żeby sobie dobrać albo w sumie od razu jakieś komplety też, ale dodatkowe poduszki same osobno do kupienia obowiązkowo również, bo to właśnie na poduszkach nam najbardziej zależy. Aha, no i ważne żeby to była dobra jakość, a nie jakieś byle co
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Piaseczno
Ja tam nie wiem jak kołdra może być byle co albo nie byle co, wszystkie prawie takie same, jak jest się czym przykryć to jest dobrze i tyle Poduszka to jeszcze rozumiem, bo ważne żeby głowa dobrze była ułożona i kark nie bolał, ale kołdra?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 64
Location: Turek
No ja nie podzielam tego zdania, zależy mi żeby kołdra była wygodna, przyjemna całkiem i ciepła no i żeby po pół roku nie była jakaś zużyta, zniszczona czy coś takiego. No a poduszki to już w ogóle, bardzo ważne żeby wygodne były dla głowy komfortowe i tak dalej.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 56
Prawda, też uważam, że kołdry można podzielić bez problemu na porządne i dużo gorsze. A jeśli chodzi o poduszki puchowe sklep internetowy, które może Cię zainteresować to może być ten: https://proecodreams.pl/20-poduszki-puchowe. Mają i poduszki i kołdry z wysokiej jakości materiałów, w różnych rozmiarach. Dobre dla alergików również, o różnej grubości. Bardzo wygodne i nie zużywają się od codziennego użytkowania.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 33
Location: Sosnowiec
Też polecam pościele proecodreams.pl, mają naprawdę dobre materiały i świetne wykonanie zarówno poduszek jak i kołder. Bardzo wygodne, ciepłe i rzeczywiście nie niszczą się od codziennego użytku.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 64
Location: Turek
Okej, dziękuję Wam bardzo za polecenie. Właśnie czegoś takie szukałem, ich produkty wyglądają na naprawdę dobrej jakości.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 56
I naprawdę takie są. Ja kupiłam u nich kołdry i poduszki i dla siebie i męża, i dla dzieci i jeszcze zapasowy komplet w razie jakiś gości nocujących u nas w mieszkaniu i bardzo jestem zadowolona i naprawdę polecam.

Post Reply

Page: 1