Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Czy znacie kogoś, kto wykona dla mnie pieczątki w Poznaniu w dzielnicy Jeżyce?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Wschowa
Cześć, moja lokalizacja to Poznań Jeżyce. Jeśli ktoś z Was też jest z tej części naszego pięknego miasta i ma namiary na jakąś firmę, która wykonuje pieczątki na zamówienie, to będę bardzo wdzięczny za wiadomość. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Kołobrzeg
Myślę, że powinieneś zapoznać się z ofertą Tablitek. Jest to firma, z którą możesz negocjować szczegóły, ponieważ zamówienia na pieczątki wykonywane są indywidualnie, z optymalnymi według Ciebie szczegółami. Na stronie internetowej możesz dowiedzieć się więcej, tam także zapoznasz się z cennikiem.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Gdańsk
Sam mieszkam w Poznaniu, do dzielnicy Jeżyce mam dosłownie kilkanaście przystanków, a potrzebuję kogoś, kto zrealizuje moje projekty na pieczątki. Zdaje się, że na tym poście i ja skorzystam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Wschowa
Ja nie mam gotowego projektu, bardziej liczę na to, że ktoś da mi jakiś wybór, na podstawie którego zdecyduję cokolwiek. Czy ta firma da mi taką możliwość? Ktoś korzystał z usług tej firmy?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Kołobrzeg
Oczywiście! Wejdź na stronę internetową: http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/pieczatki/. Skoro polecam tę firmę to znaczy, że mam w związku z nią pozytywne wspomnienia, doświadczenia. Zapewniam, że jeśli potrzebne Ci są pieczątki Poznań Jeżyce zapewni Ci dokładnie to, czego oczekiwałeś. Firma oferuje wykonanie przeróżnych pieczątek, które masz wypisane na stronie internetowej. Klient ma także prawo wyboru oprawek konkretnej firmy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Wschowa
W takim razie chyba faktycznie skontaktuję się z firmą, cennik także prezentuje się bardzo korzystnie, więc chyba będę zadowolony i ze współpracy i z pieczątek. Dziękuję serdecznie!

Post Reply

Page: 1