Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Gdzie kupić dobry laptop do pracy?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Puck
Cześć. Z góry chciałabym zaznaczyć, że nie bardzo znam się na elektronice Większość tych wszystkich informacji na temat pojemności czegoś tam i ilości czegoś innego w laptopach to dla mnie czarna magia Dlatego też proszę tu o pomoc w poszukiwaniu dobrego laptopa, na którym będzie mi się wygodnie pracowało. Zależy mi żeby był nie za ciężki, żeby długo wytrzymywał na baterii i żeby sprawnie i szybko działał. Polecicie mi coś? Najlepiej od razu z adresem sklepu, w którym mogę go kupić? Będę bardzo wdzięczna :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Piaseczno
Nic się nie martw, ja jestem facetem i też nie bardzo się na tym znam wszystkim Dlatego pomagać Ci niestety nie będę, ale chciałem powiedzieć, że znam ten problem i się solidaryzuję w tej sprawie, hehe :P mam nadzieję, że ktoś mądry w tym temacie Ci pomoże!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Puck
Haha, dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyna! I też mam nadzieję, że znajdzie się tu jakaś pomocna istota.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 58
Location: Gorzw Wielkopolski
Może to będę ja, kto wie! Wiem na pewno, że mogę Ci podrzucić link do sprawdzonego sklepu z laptopami asus: mct-sklep.pl/asus-pro-c4637. Moim zdaniem laptopy tej firmy są bezkonkurencyjne, miałam kiedyś ich laptopa i byłam bardzo zadowolona, niedawno kupiłam nowego (bo poprzedni nie domagał już przez wiek dość sędziwy). A w mct-sklep.pl mają naprawdę korzystne ceny i bardzo duży wybr dobrego sprzętu elektronicznego. Laptopy innych firm też oczywiście mają.
« Last edit by youmiko-sushi on Tue Jun 05, 2018 10:59 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Puck
Okeeej, dziękuję bardzo za link!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Chorzw
Ten sklep naprawdę jest świetny, potwierdzam. Też kupowałem tam swojego laptopa i różne akcesoria do niego. A jeśli szukasz dobrego laptopa do pracy, który jest lekki i długo wytrzymuje na baterii to polecam Ci przejrzeć te modele: mct-sklep.pl/thinkpad-x-c4547, ja jestem wielkim fanem produktów Lenovo i uważam, że są naprawdę świetne. Dobra jakość, dobre ceny. No i one wszystkie z tej linii są bardzo lekkie i poręczne zarówno w pracy stacjonarnej jak i poza biurem czy domem.

Post Reply

Page: 1