Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka… orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Życie w Niemczech – różnice kulurowe.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 27
Location: Tarnów
Pomóżcie osobie, która waha się jeszcze czy podjąć pracę opikuna osoby starszej w Niemczech. Chodzi o to, czy różnice w sposobie życia, kulturze i zwyczajach są niewielkie, czy raczej duże, co nie pozwoli mi się tam po prostu wybrać.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 58
Location: Gorzów Wielkopolski
Witam Cię, po pierwsze jeśli jedziesz do pracy jako opiekun powinnaś wiedzieć, że grupa starszych osób ie tylko w Niemczech, ale i na całym świecie ma nieco inny światopogląd w wielu kwsetaiach. Tutaj trzeb być elastycznym. A tak jesteśmy przecież sąsaidami więc różnimy się nielicznymi szczegółami.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Piaseczno
Tutaj zajrzyjecie laxocare.pl/o-zyciu-i-pracy-w-niemczech/ bardzo łatwo znajdziecie odpowiedź, jak to faktycznie z tą pracą jest. Jak na moje to bardzo bezpieczna praca, która gwaranutje bardzo dobry zarobek.
« Last edit by youmiko-sushi on Wed Feb 21, 2018 12:24 pm. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Kraków
Jakieś różnice są w każdym kraju i to jest nieuniknione, ale są one naprawdę niewielkie, więc nie masz się nawet co zastanawiaqć. Wybierz firmę Laxo Care Sp. z o.o. jako Twojego pracodawcę i ciesz się pracą, która przyniesie Ci o dobry dochód i bardzo duże doświadczenie.
« Last edit by youmiko-sushi on Wed Feb 21, 2018 12:24 pm. »

Post Reply

Page: 1