Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka… orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Zamówienie na wlepki – kto się specjalizuje w tym?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 56
Hejka, szukam jakiejś możliwie taniej możliwości wydrukowania wlepek promocyjnych w nakładzie powiedzmy tysiąca sztuk (może więcej, ciężko w tym momencie powiedzieć). Kwestia jest taka że muszę to mieć w miarę szybko więc kombinowanie z konwencjonalnymi drukarniami trochę mi się nie widzi...
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 64
Location: Turek
Poszukaj sobie w necie drukarni All-Druk, z tego co mi wiadomo przyjmują zlecenia przez internet, a potem po prostu dostajesz przesyłkę z gotowymi wlepkami w twoim przypadku. Wygodne to jest i raczej niezbyt kosztowne.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Piaseczno
Dokładnie masz tu stronę http://all-druk.pl/. Raz coś u nich zamówiłem, jakość papieru świetna, kolory żywe. Mają teraz najnowsze plotery i drukarki więc jakość pełna profeska. Kiedyś nie było czegoś takiego jak drukarnia internetowa all-druk.pl to zmienił i super.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 33
Location: Sosnowiec
Na niedużą skalę da się nawet wlepki wydrukować samodzielnie, są poradniki w necie ale według mnie to strata czasu poza tym nigdy nie wyjdzie tak ładnie jak z profesjonalnej drukarni. Dlatego lepiej to rozwiązanie wybrać.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Wschowa
Jak sobie patrzę to oferta naprawdę fajna http://all-druk.pl/category/etykiety-naklejki-wlepki. Oferują też drukowanie etykiet co akurat pod moją działalność jest bardzo na czasie. Zapytam o cennik, dzięki!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Kołobrzeg
Profesjonalny drukarz zawsze ma sprzęt i wiedzę więc zabawa w domku z drukowaniem nawet zwykłych wlepek sensu większego nie ma.

Post Reply

Page: 1