Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Ogrodowe place zabaw - czy warto w nie inwestować?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Kołobrzeg
Cześć wszystkim. Mam dwójkę dzieciaków w wieku 4 i 6 i tak sobie myślę że kupię na wiosnę grodowy plac zabaw. Nic szczególnie wielkiego - domek z drabinką, bujaczkami i zjeżdżalnią ale zastanawiam się czy w ogóle jest sens wydawać na to kasę bo dzieciaki zaraz podrosna i kto będzie się tam bawił? Nie bedzie tez sensu usuwać tego z działki bo co z tym zrobić? Jak uważacie, warto zamawiać czy nie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 7
Location: Kielce
Mówisz jak moi znajomi którzy budują domy. Projekt jest na 105 metrów czyli tak w sam raz a oni marudzą że zaraz dzieci pójda na studia i co z tą przestrzenią zrobić. Myślenie totalnie bez sensu bo zanim pojdą na studia minie kawał czasu a później też przecież będą przyjeżdżać z chłopakami, mężami no i własnymi dziećmi. Nie szukaj oszczednosci tam gdzie nie warto.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Kołobrzeg
Rozumiem ale jak to się ma do domku?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 7
Location: Kielce
Jak to jak? Zanim dzieci podrosną minie wiele wspaniałych lat spędzonych na zabawie w fajnym miejscu na świezym powietrzu. Później nie wykluczone że będą chciały i tak sobie posiedzieć w tym miejscu, odrobić lekcje czy cokolwiek. osobiście uważam że ogrodowe place zabaw są świetne dla dzieci w każdym wieku i nigdy nie wiadomo kiedy przydadzą się po raz kolejny np wnukom :). Jeśli odstrasza Cię cena to w tym sklepie kupisz solidne i tanie konstrukcje - http://www.winnetoo.pl/ogrodowe-place-zabaw-zestawy/. ja mam taki zestaw i ciesze sie ze go zamówiłam.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Chorzw
Dobrze mówisz. Mój kolega ostatnio narzekał że za duży dom chce jego żona ale ponad 100 metrów to naprawdę odpowiednio. Wracając do tematu - gdybyśmy wszystko tak kalkulowali to kupiłbyś nowy samochód albo komputer? Po co kupować skoro za pare lat komputer bedzie juz stary i raczej sie nie nada a samochód straci na wartości jakieś 50%? Nie wszystko idzie przeliczyć na pieniadze :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Kołobrzeg
Nie da się ukryć że to co piszecie ma sens ale dom czy samochód to rzeczy zupełnie inne niż plac zabaw. Mimo że mnie przekonaliście i kupuję wasz punkt widzenia to jednak rozsądek podpowiada mi że to niezbyt dobry pomysł.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 7
Location: Kielce
jak kupisz i zobaczysz radość w oczach dzieci to zmienisz zdanie :). Nikt nie lubi wydawać pieniedzy ale są rzeczy ważniejsze :)

Post Reply

Page: 1