Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Zaproszenia ślubne ze sklepu czy na zamówienie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 58
Location: Gorzw Wielkopolski
Witam wszystkich! W wakacje biorę ślub w związku z czym czas pomyśleć o zaproszeniach dla gości. Uważacie że lepiej kupić zwykłe ze sklepu czy jednak coś ręcznie robionego na zamówienie. Przede wszystkim zalezy mi na jakości, koszta schodzą na drugio plan bo ślub ma się raz w życiu. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziekuje za odpowiedzi.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Gdańsk
Cześć, z zaproszeniami nie ma co przesadzac bo i tak skończą w smietniku a w najlepszym wypadku gdzieś głeboko w szafie. Lepiej skupić się na wazniejszych rzeczach jak tort, jedzenie i muzyka.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 35
Location: Nowy Sącz
Nie znam osoby która wyrzucałaby zaproszenia na ślub to po pierwsze a po drugie sądzę że zaproszenia własnie są jednym z najwazniejszych punktów ślubu i wesela. Twierdzę że wszyscy właśnie szczególną uwagę zwracają na wesela a na podstawie ich wygladu maja juz pogląd na to czy impreza będzie udana czy nie. Jeżeli ktokolwiek bedzie rozgladal sie za ladnymi, bardzo reprezentatywnymi zaproszeniami to koniecznie trzeba zajrzeć do writtenbyhand.pl gdzie mają pięknie, ręcznie robione cuda w dobrych cenach. Pozdrawiam.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 58
Location: Gorzw Wielkopolski
Rzeczywiście jest tak jak piszesz. Zapraszanie gości to bardzo wazna sprawa i nie wyobrazam sobie dac komuś byle jaką kartkę. Mógłbyś tylko podrzucić mi bezpośredni link do propozycji albo oferty bo niestety coś mi źle działa, pzdr.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 35
Location: Nowy Sącz
Nie ma problemu - writtenbyhand.pl/pl/nasze-propozycje/zaproszenia-slubne, cieszę się że Cię przekonałam bo zaproszenia są naprawdę mega ważne. To taka wizytwka ślubu i możesz mi wierzyć lub nie wiele osb ocenia to co dopiero się wydarzy na podstawie zaproszeń :)
« Last edit by youmiko-sushi on Fri Mar 09, 2018 9:05 am. »

Post Reply

Page: 1