Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Czy możecie polecić dobrego iluzjonistę z Warszawy?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Reda
Chciałbym nawiązać współpracę z dobrym iluzjonistą, najlepiej ze stolicy. Organizuje często bankiety dla różnego rodzaju klientów instytucjonalnych i są to zazwyczaj bardzo wymagający klienci. Szukam dobrego magika, który w ciekawy sposób potrafi zająć trochę czasu. Kogo możecie polecić w tej kwestii?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Kołobrzeg
Dobry magik w ostatnim czasie widzę jest na wagę złota. Copperfield raczej nie wchodzi w grę, a poza tym on nie jest z Warszawy... A tak na poważnie to nie wiem kogo bym Ci mógł polecić, bo faktycznie rzadko oglądam tego typu występy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 7
Location: Kielce
Sporo osób nie wie, że jednym z najlepszych na polskim rynku iluzjonistów jest MariuszCzajka, który występuje dla szerokiej publiczności już od wielu lat. Coraz bardziej przyciągają jego występy, bo tak naprawdę nie wiadomo jaki nowy trik artysta zaprezentuje tym razem. Bardzo lubię tego rodzaju niepewność, bo wtedy żaden występ nie jest jednakowy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Reda
Tutaj musi być element zaskoczenia, bo inaczej trafi się ktos kto juz widział występ i wtedy zaczną się narzekania, a tak być nie może.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 27
Location: Tarnw
Zgadzam się z Tobą. Dlatego warto zajrzeć tutaj http://mariuszczajka.pl/, aby przekonać się czym tak naprawdę zajmuje się iluzjonista. Obecnie to nie tylko sztuczki, ale cały pokaz artystyczny. Według mnie to najlepszy w naszym kraju iluzjonista Warszawa często ma okazje go ogladac w salach widowiskowych.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 33
Location: Sosnowiec
Jak tak go zachwalacie to mam nadzieje, ze i my bedziemy mogli obejrzec jego występy w innych regionach kraju. Na przykład u mnie w Wielkopolsce bardzo mało tego typu występów się organizuje, a ja z przyjemnością bym poszła, żeby zobaczyć.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Chorzw
Właśnie dlatego, że tak rzadko można ich spotkać, to taki kuszący kąsek na rynku artystycznym. Zwykle występy iluzjonistów przyciągają tłumy, a wspomniany twórca jest jednym z liderów w swojej branży. Triki pana z Warszawy pozostaną w pamięci przez długie godziny, no i o to w tym wszystkim chodzi.

Post Reply

Page: 1