Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Kamera do monitorowania obiektu

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 64
Location: Turek
Witam wszystkich serdecznie, postanowiłem, że udzielę się tutaj ze swoim problemem, który dotyczy wyboru odpowiedniej kamery do monitorowania. Nie mam zbytnio obycia z tym tematem, a muszę zainstalować taką ze względu na wandali, którzy stale uprzykrzają mi życie. Czy możecie cokolwiek podpowiedzieć na ten temat?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 56
Ja mogę podpowiedzieć tylko tyle, że musisz sobie chłopie kupić dobrą kamerę z noktowizorem lub zainstalować ją w dobrze oświetlonym miejscu, a najlepiej kup dobrego psa najlepiej rasy rottwailer.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Piaseczno
Witam serdecznie. Myślę, że konieczne będzie odwiedzenie jakiegoś dobrego sklepu z tym sprzętem. Ja bym polecił ten sklep mzxglobal.pl/kamery/kamery-ahd.html. Mają tam dobre ceny i dobry sprzęt więc chyba znajdziesz coś odpowiedniego.
« Last edit by youmiko-sushi on Tue Jun 05, 2018 1:45 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Wschowa
Cześć. Sama kamera to nie wszystko. Najlepiej żebyś miał rejestrator, a więc także i oprogramowanie do komputera, na którym wszystko będzie się zachowywało. Ja też kupowałem kamerę w tym sklepie, co kolega tutaj podał i mogę potwierdzić, że mają dobry sprzęt. Samo użytkowanie nie jest jakoś trudne, a w instalacji ci podpowiedzą co należy robić.

Post Reply

Page: 1