Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Klucz do sukcesu w negocjacjach.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 64
Location: Turek
Jak wypracować sobie zespół najlepszych specjalistów do spraw negocjacji? Szczególnie jeśli chodzi o negocjacje na rynkach zagranicznych mamy świetnie przeszkolonych partnerów biznesowych, z którymi trudno się coś ugrać.;) A przecież nie może tak być. To, że jesteśmy z Polski, wcale nie może znaczyć, że radzimy sobie gorzej macie jakieś pomysły na lepsze przygotowanie swoich pracowników do dużych wyzwań?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Krakw
tak, szkolenia i szkolenia, ale najlepiej takie profesjonalne szkolenia od najlepszych ludzi. Takich, ktrzy są też obyci w zachodnim i wschodnim świecie, znają się dobrze na międzykulturowych negocjacjach. Na stronie internetowej szkoleniaznegocjacji.com/ znajdziesz ciekawą ofertę rżnych szkoleń i coachingu biznesowego, ktry naprawdę może się przydać w każdej firmie Brałam udział i mogę zdecydowanie polecić!
« Last edit by youmiko-sushi on Mon Feb 12, 2018 10:12 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Piaseczno
też znam tę firmę i te szkolenia.;) byłem na szkoleniu szkoleniaznegocjacji.com/negocjacje-w-organizacji/ i powiem wam, że skuteczne negocjacje to takie połączenie dobrych szkoleń, praktyki i teorii, z dużym doświadczeniem. Im więcej negocjacji ma się na koncie, tym lepiej one wychodzą. Także na międzynarodowych rynkach. Bo Polska wcale nie musi być gorsza ani nie jest.;) Moja firma radzi sobie już naprawdę nieźle
« Last edit by youmiko-sushi on Mon Feb 12, 2018 10:13 am. »

Post Reply

Page: 1