Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka… orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Kto zbuduje system multimedialny w firmie.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Puck
Czy znacie może jakiegoś człowieka, który zna się na techniczne i jest w stanie stworzyć w mojej firmie system multimedialny. Ja jestem w tym temacie całkowicie zielona i szczerze mówiąc to nawet nie wiem czego tak naprawdę potrzebuję. Chodzi mi po prostu o stworzenie całego systemu do obsługi konferencji.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Wschowa
Tu nie człowiek jest potrzebny, a profesjonalna firma, która zajmie się wszystkim od podstaw. W tym zakresie polecam firme Providio, którą znam osobiście z bardzo dobrych wykonać. Robią prace od a do z, czyli od projektu, aż po finalne wykonanie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Gdańsk
Jeden człowiek teoretycznie może i sobie poradzi, ale nie jest w stanie dostarczyc towaru wyoskiej jakosci w dobrej cenie. U wspomnanego dostawcy dostaniesz najlepsze urządzenia audiowizualne, które w sprzedazy detalicznej kosztowałyby Cię bardzo dużo. A tutaj ze względu na kupowane przez firmę ilości, możesz mieć je duzo taniej.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 33
Location: Sosnowiec
No na tym to polega…
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Piaseczno
Oferują wiele usług, nie tylko samo dostarczenie sprzętu. Na przykład wyposażyli salę konferencyjną w Warszawie i to za śmiesznie niskie pieniądze.

Post Reply

Page: 1