Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Jakie awarie najczęściej występują we francuskich autach?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 64
Location: Turek
Chciałbym kupić sobie francuskie auto. Do tej pory poruszałem się raczej niemieckimi samochodami, ale teraz znajomi namaiwają mnie na francuza. Chciałbym zapytać, jakie według Was usterki najdczęsciej pojawiają się w tego typu samochodach. Podobno bardzo często siada przy nich zawieszenie. Niestety nie mam jak zweryfikować tych informacji.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Piaseczno
Mówią, że auta od francuskich producentów są całkiem dobre, zwłascza te najnowsze. Faktem jest, że w tych starszych modelach to często trzeba na podwozie spojrzeć. Ale pewnie duży wpływ na ten fakt mają polskie drogi.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Wschowa
No co ty? Polskie drogi i awarie zawieszenia to aż niemożliwe :))) Po naszych drogach to nawet maszyny budowlnae mają zawieszenie zużyte :)))
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 64
Location: Turek
No ale coś oprócz tego zawiesenia to się jeszcze psuje, czy to raczej dobre samochody pod względem silnikowym. Zakup to ponad 20 tysięcy, więc chciałbym pewnie ulokować tak dużą dla mnie kwotę.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 56
Mam francuskie samochody od początku mojej kariery z prawem jazdy. Muszę Ci powiedzieć, że głównie z tym zawieszeniem są problemy. Pozostałe elementy to raczej eksploatacyjnie wymieniam, bo po prostu się zużywają. Ostatnio musiałam zregenerować tylną belkę, bo już się nie dało jeździć bezpiecznie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Kołobrzeg
Ja też robiłem tylni most, bo okazało się, że auto nie trzyma się odpowiednio drogi. Po tej naprawie auto zyskało nowe życie. Niektórzy twierdzą, że jak jest wypolerowane i wygląda jak nowe, to wtedy można powiedzieć, że zostało odrestaurowane, a ja twierdzę, że podstawą jest samo zawieszenie. Jeśli ono dobrze jedzie, to o całe auto można odpowiednio zadbać.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Reda
U szwagra z tylnym mostem były problemy i długo nie było wiadomo, co jest przyczyną tego, że auto po prostu nie jedzie jak należy. Dopiero prawdziwi eksperci od aut francuskich jak się wzięli do roboty to pokazali w czym leży problem.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Puck
Mój mąż bardzo chwali samochody z Francji. Ale z naprawmi to nie mamy zbytnio do czynienia, bo nimi zajmuje się serwis w zakładzie pracy.

Post Reply

Page: 1