Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Jednodniowa wycieczka klasowa

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Zielona Gra
Witam wszystkich. Jestem nauczycielką w szkole podstawowej i poszukuje obecnie dla mojej klasy ciekawej wycieczki do interesującego miejsca. Chce żeby to była konkretnie zaplanowana wycieczka, obejmująca także transport. Tak jak wspomniałam są to dzieci w wieku 8 lat, także chce dopasować tematykę do ich zainteresowań. Chce, aby był to mile spędzony czas, ale oparty na edukacji. Czy możecie polecić jakieś miejsce i firmę zajmującą się organizacją takich wyjazdów? Z góry dziękuje za wszelkie pomysły.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 58
Location: Gorzw Wielkopolski
Witaj. Moja córka była ostatnio na świetnej wycieczce w afrykarium i manufakturze słodyczy we Wrocławiu. Jak można się domyślić zabawa dla dzieci była rewelacyjna. Zwiedzali zoo z najlepszą jego częścią, czyli afrykarium a następnie mieli wycieczkę po mieście. Odwiedzili także manufakture słodyczy, gdzie mogli przygotować własnego lizaki. Całym przedsięwzięciem zajęła się firma WakacjeOK, która zajmuje się organizacją wyciecze szkolnych także na jeden dzień. Transport także był zorganizowany przez nich. Polecam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Reda
Witam. Także serdecznie polecam Ci wcześniej wspomnianą firmę. Organizują także obozy letnie, na których już dwa razy był mój syn i za każdym razem jest bardzo zadowolony. Super organizacja, a przede wszystkim ciekawe zajęcia dla dzieci, które ich rozwijają i zapewniają świetną zabawę.

Post Reply

Page: 1