Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Jaką agencję hostess polecacie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 56
Cześc wszystkim, kochani przyjeżdżają do mojej firmy kontrahencji z zagranicy i chciałabym jak najlepiej zaprezntować im swoje produkty, mysle o jakimś profesjonalnym pokazie a potem o jakiejś wystawnej kolacji dla gości z różnymi atrakcjami. Dobrze byłoby zatrudnić profesjonalne hostessy, problem w tym, że nie wiem jaką agencje hostess wybrac, polecacie jakąś? Proszę o szybkie odpowiedzi, bo czas nagli!!!
Administrator
Registered: Nov 2013
Posts: 3
kochaniutka, jak masz dobre towary, to się same obronia, nie trzeba kasy wydawać pomyśl o tym, bo kasę można na coś innego wydać.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 33
Location: Sosnowiec
a ty to chyba nie z tej ziemi jesteś, nie można oszczędzać na reklamie, teraz są takie czasy, że jak się nie zareklamujesz, to konkurencja cie wysiuda z interesu i wtedy w ogóle nie będzie kasy. dobrze koleżanka robi, że szuka dobrej agencji, takie profesjonalne hoastessy to dobry pomysł, dziewczyny wykształcone i urodziwe, więc na pewno dobrze zaprezentuja każdy produkt, muszę tez pomysleć o zatrudnieniu hostess na firmowym evencie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Krakw
Wiesz co, na pewno powinnas zatrudnić dziewczyny z profesjonalnej agencji hostess z Poznania. Ostatnio na swoim firmowym evencie, na którym miałam tez gości z zagranicy, zatrudniłam hoatessy z agencji hostess i modelek Caneli, to agencja, która działa w branży już od ponad dziesięciu lat, świadcząc usługi na najwyższym poziomie w wielu miastach kraju. Wynajęte hostessy znały języki obce i świetnie poradziły sobie z obsługą zagranicznych gości.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 64
Location: Turek
Całkowicie się z toba zgadzam, gdyż ja na pokazie mody zatrudniłem doświadczone hostessy z Łodzi i jestem bardzo zadowolony. Pokaz był naprawdę fantastyczny i całkowicie profesjonalny, wszyscy goście się świetnie bawili, nastepnym razem tez się zgłoszę do owej agencji.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 33
Location: Sosnowiec
A powiedzcie mi czy ta agencja obsługuje również imprezy w mniejszych miastach?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Krakw
A jakże, śmiało możesz liczyc na usługi agencji, ponieważ mimo że agencja działa na obszarze największych miast w kraju, to może świadczyc usługi także w mniejszch miastach.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 56
Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi i za namiary na firme, na pewno skorzystam, do usłyszenia.

Post Reply

Page: 1