Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Kreatywne położenie wykładziny.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Łomianki
Pytanie mam dość nietypowe, bo i nietypowy jest pomysł. Czy według Was można łączyć w jednym pomieszczeniu dwa rodzaje lub nawet więcej wykładzin, żeby powstało coś w rodzaju mozaiki. Nie chodzi mi o wygląd, bo o ten jestem spokojny, ale raczej to czy takie wykładziny można ze sobą łączyc.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Gdańsk
Bardzo nowatorski pomysł, ale jest do zrealizowania. Zainteresowales mnie tym musze przyznac i muszę sobie to rozrysować, żeby zobaczyc jak to będzie wyglądało. Co do technicznej strony tej czynności, to według mnie jest to możliwe, ale chyba tylko w przypadku, kiedy w grę wchodzi wykładzina dywanowa w różnych kolorach, ale jednakowej grubości.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Chorzw
Performance z ykładziną, tego jeszcze nie słyszałem
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Łomianki
Człowiek ma nieraz wizję na poprawę wyglądu otoczenia w którym żyje. A jeśli ma ona być ciekawa, to czemu nie wychodzić naprzeciw.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 27
Location: Tarnw
Według mnie bardzo ciekawy i odważny pomysł, który ma szanse się sprawdzić. Są na rynku oczywiście mozaikowe wykładziny, ale niekoniecznie uda Ci się znaleźć taką w jednym kawałku. Przykładem na możliwość swobodnego łączenia jest wykładzina biurowa, która zazwyczaj składa się z wyciętych pól kwadratowych.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Konin
Takie zestawy to układzasz jak puzzle. Jak się znasz na robocie to samodzielnie człowiek jest w stanie położyć całą nawierzchnię. Ostatnio kupiłem w Warszawie wykładzinę do obiektu biurowego i z małą pomocą fachowców położyłem ją sam.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 58
Location: Gorzw Wielkopolski
Równa wysokość ma tutaj kluczowe znaczenie przy składaniu całości. W innym przypadku możesz mieć nierówności, które będą powodowały kłopoty z bezpiecznym chodzeniem. Jak pracowałam w Łodzi to wykładzinę pcv mieliśmy położoną i z tą akurat problemów z wysokością nie było :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 35
Location: Nowy Sącz
Te zrobione z pcv są zazwyczaj w jednym kawałku i tutaj raczej takiego myku nie zrobisz z docinaniem kawałków. Ale dywanówka jak najbardziej, szczególnie w dużych pokojach może to fajnie wyglądać. Życzę Ci powodzenia w realizacji pomysłu.

Post Reply

Page: 1