Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Sprawa egzaminów Cambridge

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Puck
Witajcie, może tutaj znajdę dobrą duszę, która miała do czynienia z egzaminami Cambridge English. Chodzi mi mianowicie o to, że moja przyjaciółka od trzech dni nie mówi o niczym innym jak właśnie o tych egzaminach . Przyznam szczerze, że na samym początku byłam strasznie znudzona tym tematem, aż tu nagle olśnienie, nie tylko ona mówi o tych egzaminach ale pół klasy, co to za nowa moda, spotkał się ktoś z tym tematem?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 7
Location: Kielce
Cześć, jasne to dość popularne egzaminy na Polskim rynku po ktrych masz certyfikat, ktry otwiera Ci wiele furtek. Więcej informacji możesz doczytać na przykład na stronie https://fce.pl, jest bardzo przejrzysta, na pewno się na niej odnajdziesz a to wielka zaleta. Aby przystąpić do egzaminu musisz określić na jakim poziomie jest twj angielski i wybrać odpowiedni rodzaj egzaminu, przepraszam, że pytam a ile masz lat?
« Last edit by youmiko-sushi on Thu Aug 31, 2017 7:06 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Puck
Ostatnia klasa podstawówki i z tego co się orientuję mój język jest na poziomie A1. Świetna ta stronka, teraz już wszystko zrozumiałam o co ten cały chaos egzaminowy. Mam ciężki orzech do zgryzienia z tymi egzaminami, i wspólny temat do rozmowy z przyjaciółką. Dziękować :).

Post Reply

Page: 1