Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Markowe rolety z Poznania dla dekoratorki wnętrz? Gdzie znajdę?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 58
Hej wszystkim. Zajmuje się projektowaniem wnętrz i wielu moich klientów życzy sobie aby w oknach wisiały markowe i ładne rolety lub inne rodzaju przesłony okienne. Znacie może jakąś firmę z tej okolicy która ma w ofercie coś takiego?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 34
Location: Sosnowiec
Jako dekoratorka powinnaś mieć już swoją bezę dostawców, ewentualnie mieć namiary na kogoś kto coś takiego sprzedaje. Jeżeli mogę ci coś polecić to sprawdź ofertę firmy Sundeco. Oni produkują właśnie takie przesłony okienne pod wymiar. Jeżeli szukasz rolet w Poznaniu to warto sprawdzić ich ofertę :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Turek
Zawsze mnie dziwią takie pytania. Przecież na allegro i innych portalach można znaleźć tyle tego wszystkiego że aż nie wiadomo w czym wybierać więc gdzie problem?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 58
Problem w tym że kiedyś faktycznie korzystałam z takich portali i po pierwsze, problem jest w wymiarem bo tacy klienci często mają niewymiarowe okna, po drugie nie masz pewności czy jakość będzie zadowalająca a ja świadczę usługi premium :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 78
Location: Piaseczno
Mam jeszcze jedną firmę z tych rejonów. Wysłałem ci link do ich strony na pw. Jest to rodzinna firma zajmująca się produkcją przesłon okiennych i wykorzystują do tego najlepsze materiały i mechanizmy. Serdecznie polecam bo cena nie jest taka wysoka jak mogło by się wydawać.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Krakw
Bardzo sobie chwalę firmę sundeco. Trafiłam na ich stronę w sumie całkowicie przypadkiem, zamówiłam sobie pomiar, wybrałam odpowiedni materiał i teraz mogę cieszyć się roletami idealnie pasującymi do wystroju wnętrza.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Turek
Moja żona też sobie wymyśliła takie rolety na zamówienie. Muszę przyznać jej rację, że bardzo ciężko dopasować coś pod ten styl który mamy z gotowych produktów a jak by tak brać wszystko pod uwagę to w ogóle nie było by to oryginalne.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 35
Location: Nowy Sącz
Ktoś może ma u siebie plisy? Ostatnio trafiłam na nie w internecie i tak myślę że to super rozwiązanie. Na stałe przymocowane na oknie i możesz sobie je dowolnie ustawić. Zastanawiam się tylko czy po jakimś czasie mechanizm nie szwankuje?

Post Reply

Page: 1