Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Stres przed ślubem. Pomocy!!!

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 64
Location: Turek
Brrrrr. Nawet nie chcecie wiedzieć, jak się czuję, a tu jeszcze ponad miesiąc do tego niezwykłego dnia. Uświadomiłem sobie właśnie, że mój układ nerwowy temu nie podoła. Czy macie jakieś rady dla przyszłego pana młodego?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Piaseczno
Chłopie, doskonale wiem co czujesz. Sam przed swoim ślubem trząsłem się jak osika, chociaż ja zacząłem 3 tygodnie przed. Radzę ci, abyś przede wszystkim nie przejmował się tym na co nie masz wpływu. Oszczędzisz sobie nerwów i stresu. A już kilka dni po będziesz się z tego wszystkiego śmiał.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 56
Oj, widzę, że to niełatwy przypadek. Polecam zajrzeć tutaj: inspiro-wedding.pl/blog/pokonac-stres-slubem-pelni-cieszyc-sie-przygotowan-7-najwazniejszych-rad. Artykuł pisany dla kobiet, ale mężczyźni też znajdą coś dla siebie. :) Najlepiej rozważ pozycję 7. Pamiętaj, że wedding plannera możesz wynająć w każdym momencie.
« Last edit by youmiko-sushi on Fri Aug 04, 2017 8:30 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 64
Location: Turek
Bardzo dziękuję. Biorę się za lekturę.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 33
Location: Sosnowiec
Witaj. Jeśli temat Cię zainteresował, to możecie odwiedzić z ukochaną ten adres: inspiro-wedding.pl/blog/category/wesele. Na tym blogu weselnym znajdziecie całą masę świetnych inspiracji i praktycznych wskazwek. A te pomogą nie tylko w lepszej organizacji, ale też zdejmą z Was trochę stresu. Bo nie ma się co oszukiwać, czym bliżej wesele, tym więcej go będzie. A to przecież nie o to chodzi.
« Last edit by youmiko-sushi on Fri Aug 04, 2017 8:31 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 64
Location: Turek
O. Świetnie. Widzę, że napisali coś o oczepinach, a nie będę ukrywał, że to jeden z tych momentów, których najbardziej się boję w czasie wesela. Całkiem podoba mi się pomysł z konkursem tańca, który ocenia para młoda. :D Bardzo dziękuję! A jak coś jeszcze przyjdzie Wam do głów, to piszcie.

Post Reply

Page: 1