Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Wasze opinie na temat firmy sprzątającej z okolic Rzeszowa

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 41
Location: Nowy Sącz
Witajcie. Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty firmy sprzątającej, którą w Internecie można znaleźć pod adresem www.luxelike.pl. Działa ona na terenie Rzeszowa i okolic. Czy ktoś z Was korzystał może z jej usług?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 26
Location: Gdańsk
Ja kiedyś korzystałem z firmy ze strony luxelike.pl/oferta.html, pod którą znajdują się szczegóły jej oferty oraz cennik. Kiedyś, gdy byłem robiącym karierę zawodową singlem, od czasu do czasu angażowałem tę firmę do sprzątania mojego mieszkania. Współpracę z firmą wspominam bardzo dobrze, moje mieszkanie wręcz lśniło :) Ale sytuacja życiowa się zmieniła mniej pracuję, a więcej czasu spedzam z rodziną. Jako że mam małe dzieci, sam często musze zajmowac się porządkowaniem ich zabawek i innych rzeczy.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 45
Location: Sosnowiec
Ja czasami wynajmuje tę firme do profesjonalnych usług porządkowych, z którymi sama miałabym problem. Są to takie prace, jak czyszczenie fug, usuwanie kurzu ze sprzętów elektronicznych i gniazdek oraz czyszczenie grzejników. Firma zna się na tym bardzo dobrze i zawsze jestem zadowolona z wykonanych przez nią prac. Polecam!

Post Reply

Page: 1