Forum orientalne

Wszechtematyczne forum z nutka… orientu. Zapraszamy wszystkich internetowych!

Potrzebny detektyw do spraw rozwodowych…?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Wschowa
Podejrzewam, że moja żona mnie zdradza. Nie układa się nam najlepiej i właściwie nie widzę dla tego związku żadnej przyszłości… Dlatego przemyślałem to wszystko już tysiące razy i jestem gotów nawet na sprawę rozwodową. Problem w tym, że tak naprawdę nie mam żadnej pewności. Nie wiem czy rzeczywiście jest niewierna, nie mam żadnych dowodów, by przedstawić je w sądzie. A zależy mi na orzeczeniu o winie, bo z tego co wiem na przyszłość można uniknąć dzięki temu ewentualnego płacenia alimentów byłej żonie… Podobno detektywi zajmują się zbieraniem dowodów o zdradach. Czy ktoś z was kiedyś tego próbował? Czy naprawdę te usługi są dyskretne, czy mogą obrócić się przeciwko zlecającemu…?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 27
Location: Tarnów
ja probowałam, niestety. Okazało się, że mam rację. Ale zawsze intuicja jest pierwsza – ukradkowe telefony, zapach cudzych perfum… delegacje. Wynajęłam detektywa i wszystko się potwierdziło. I tak, te usługi z samej definicji muszą być dyskretne. Myślę, że warto czym prędzej zakończyć takie związki i takie sprawy…
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 58
Location: Gorzów Wielkopolski
ta dyskrecja jeszcze zależy od poziomu usługi.;) ja na detektywa trafiłam dzięki tej stronie internetowej detektywipl.pl/uslugi/rozwody.html i chociaż wynajęcie go było trudną decyzją, to zdecydowanie jej nie żałuję. Bardzo mi pomógł ten detektyw rozwody są przykre, ale czasem konieczne… Jak mąż wrócił z kolejnej randki to czekałam już ze spakowaną walizką i plikiem zdjęć w ręku. Nie mogłam być z kimś, kto mnie nie szanuje i nie kocha. Cieszę się, że odeszłam, teraz powoli lepiej układam sobie życie.;)
« Last edit by youmiko-sushi on Mon Apr 16, 2018 9:39 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Kołobrzeg
dobry detektyw na pewno nie da się przyłapać. W ogóle współczuje sytuacji. Ale im prędzej będziesz pewien, że masz rację, tym lepiej. W ogole coraz czesciej się słyszy o zdradach i rozwodach, to jakaś plaga jest…
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 9
Location: Zakopane
no dokladnie… ja jeszcze nigdy nie musiałem sięgać po pomoc detektywa, na szczęście. Mam nadzieję, że te pierwsze sygnaly naprawdę każdy sam wyczuwa.;)

Post Reply

Page: 1